Logo
Header text
официална селекция
Студентски филми

Maска

Режисьор: Shashank Dhonghe
Страна: India
година: 2013
Времетраене: 6.23
Техника: 3D computer

Oблаци

Режисьор: STEPHANIE BIRAT
Страна: India
година: 2013
Времетраене: 4.50
Техника: 3D computer

Амелия

Режисьор: Олга Транчини
Страна: Italy
година: 2013
Времетраене: 04'40
Техника: Drawing on paper

Блудният син

Режисьор: Atam Rasho
Страна: France
година: 2013
Времетраене: 7'40"
Техника: Drawing on paper

Борислав

Режисьор: Johan Steén
Страна: Denmark
година: 2014
Времетраене: 6:42
Техника: 2D computer

В рамка

Режисьор: Evgenia Gostrer
Страна: Germany
година: 2013
Времетраене: 4´56´´
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Г-н Морков

Режисьор: Tomáš Danay
Страна: Slovakia
година: 2013
Времетраене: 9'13"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Гладен

Режисьор: Aвгустина Василева
Страна: Bulgaria
година: 2014
Времетраене: 1'16''
Техника: 2D computer

Гмуркане

Режисьор: Aтанас Филипов
Страна: Bulgaria
година: 2014
Времетраене: 00'28"
Техника: 2D computer

Да се сблъскаш с новините

Режисьор: Wiep Teeuwisse
Страна: Netherlands
година: 2013
Времетраене: 2'00"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Джак

Режисьор: Куентин Хаберхам
Страна: Netherlands
година: 2013
Времетраене: 03:00
Техника: 3D computer

Дупката

Режисьор: Антони Тонев
Страна: Bulgaria
година: 2014
Времетраене: 00'34''
Техника: 2D computer

Ефимерен

Режисьор: Софи Халър
Страна: Switzerland
година: 2013
Времетраене: 3min24sec
Техника: Drawing on paper

Извън граници

Режисьор: Viktoria Piechowitz
Страна: Denmark
година: 2014
Времетраене: 6,59
Техника: 3D computer

Изплъзване

Режисьор: Adi Brodsly
Страна: Israel
година: 2013
Времетраене: 4:54
Техника: Cut-outs

Индустриална зона

Режисьор: Regina Bacsa
Страна: Hungary
година: 2012
Времетраене: 2'07''
Техника: 2D computer

Интервю

Режисьор: Mikkel Okholm
Страна: Denmark
година: 2014
Времетраене: 5:17
Техника: 3D computer

ИОА

Режисьор: Gabriel Möhring
Страна: Switzerland
година: 2013
Времетраене: 2 min 12 sec
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Какво видях. Какво чух.

Режисьор: Greet Kallikorm
Страна: United Kingdom
година: 2013
Времетраене: 04:30
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Класна стая

Режисьор: Атанас Филипов
Страна: Bulgaria
година: 2014
Времетраене: 1'05"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Когас

Режисьор: Михаела Анеда
Страна: United Kingdom
година: 2013
Времетраене: 09'43''
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Любовна книга

Режисьор: Хана Котларова
Страна: Czechia
година: 2013
Времетраене: 9'30"
Техника: Pixilation

Марионетка

Режисьор: Амир Порат
Страна: Israel
година: 2013
Времетраене: 07'40"
Техника: 3D computer

Мираж

Режисьор: Iker Maidagan
Страна: Spain
година: 2013
Времетраене: 9'19
Техника: 3D computer

Митополис

Режисьор: Alexandra Hetmerová
Страна: Czechia
година: 2013
Времетраене: 11'36
Техника: 2D computer

Момче и Лисица

Режисьор: Светлана Тугайбей
Страна: Russia
година: 2012
Времетраене: 5 min15 sec
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Моят странен дядо

Режисьор: Dina Velikovskaya
Страна: Russia
година: 2011
Времетраене: 8'40"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Мъртъв...

Режисьор: Джо Бишард
Страна: United Kingdom
година: 2013
Времетраене: 4'00
Техника: 2D computer

Наградата

Режисьор: Martin Kukal
Страна: Czechia
година: 2013
Времетраене: 16:24
Техника: 2D computer

Невероятно еластичният човек

Режисьор: Karolina Specht
Страна: Poland
година: 2013
Времетраене: 4'53''
Техника: 2D computer

Невротрансмитер

Режисьор: Katharina Petsche
Страна: Austria
година: 2013
Времетраене: 03:03
Техника: 2D computer

Неизмислени приятели

Режисьор: Sascha Altschuler
Страна: Denmark
година: 2014
Времетраене: 7,06
Техника: 3D computer

Нещото под дървото

Режисьор: Лили Фанг
Страна: United Kingdom
година: 2013
Времетраене: 6'26"
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Пансионът

Режисьор: М. Хавад Каяви
Страна: Iran
година: 2013
Времетраене: 04:45
Техника: 2D computer

Паяжина

Режисьор: Wiep Teeuwisse
Страна: Netherlands
година: 2012
Времетраене: 1'47"
Техника: 2D computer

Позиция: свободна

Режисьор: Leonie Yue
Страна: Australia
година: 2013
Времетраене: 02'47''
Техника: 3D computer

Праг

Режисьор: Julien Arnal
Страна: France
година: 2013
Времетраене: 2'50"
Техника: Drawing on paper

Пътеката на охлюва

Режисьор: Philipp Artus
Страна: Germany
година: 2012
Времетраене: 3:00
Техника: Experimental

Разпиляно богатство

Режисьор: Alexander Heringer
Страна: Germany
година: 2012
Времетраене: 3:11
Техника: Experimental

Семейство - основа на живота

Режисьор: Marta Prokopová
Страна: Slovakia
година: 2013
Времетраене: 03'59"
Техника: 2D computer

Сутрешен влак

Режисьор: Delia Hess
Страна: Switzerland
година: 2012
Времетраене: 5'16
Техника: Drawing on paper

Събота 14-ти

Режисьор: Кристиян Лингмо
Страна: Canada
година: 2013
Времетраене: 1'23''
Техника: 3D computer

Съвпадение

Режисьор: Regina Bacsa
Страна: Hungary
година: 2013
Времетраене: 3:47
Техника: 2D computer

Сърдит стар мечок

Режисьор: Renske Cuijpers
Страна: Netherlands
година: 2013
Времетраене: 2.43
Техника: Experimental

Тетрадката

Режисьор: Антони Тонев
Страна: Bulgaria
година: 2014
Времетраене: 00'42"
Техника: 2D computer

Трафик

Режисьор: Mилен Хайов
Страна: Bulgaria
година: 2013
Времетраене: 3'34
Техника: 2D computer

Хабитат

Режисьор: Ина Георгиева
Страна: Bulgaria
година: 2013
Времетраене: 04:22
Техника: Drawing on paper

Хартиени игри

Режисьор: Mariel Sayuno
Страна: Singapore
година: 2013
Времетраене: 2'39"
Техника: Experimental

Цикъл

Режисьор: Raquel Sancinetti
Страна: Canada
година: 2013
Времетраене: 05.01
Техника: Stop-motion (animated objects, puppets, clay animation, etc.)

Ятра (пътуване)

Режисьор: Картин Дута
Страна: India
година: 2013
Времетраене: 3 : 49
Техника: 3D computer